Zmazanie témy

Chcel by som sa spýtať administrátora ,prečo bola zmazaná diskusná téma ohĺadne zoznamu ,ktorý sa týka hromadného prepúšťania? Ďakujem za odpoveď.

 

18 reakcií

 • že vraj nevidela zoznamy asi by ich jej mal niekto poslať keď jej ich minister neukázal

   
 • to je čerstvé pozeral som priamy prenos

   
 • napíš odkaz na tú tlačovku, nemôžem to nájsť,díky

   
 • Tak som sa teraz dozvedel od p. premiérky, že na štreke máme jednoduchých manažérov. Pozri si TB na TA3 po zasadaní vlády.

   
 • http://blisty.cz/art/12776.html alebo http://blisty.cz/art/12774.html – iba si myslíme ,že sa u nás čas posunul o osem rokov

   
 • Každý tomu hovorí inak. Niekto neoficíalne zoznamy a niekto pracovné.
  Neoficiálne sa zverejňovať nemôžu(tak to tu píšu admin a Elena) a pracovné si porieš na internete.

  http://ekonomika.sme.sk/c/5718376/chysta-sa-rusenie-trati-pozrite-si-pracovny-zoznam.html

   
 • Na odľahčenie: Admin, mám pocit, že už aj mne rastú „gule“!

   
 • Ešte som zabudla k tej návštevnosti stránky, teší ma že je taký záujem a ešte viac by ma tešilo, keby bola taká účasť aj v členskej základni, pretože ešte stále štvrtina výpravcov podporuje OZŽ, preto majú v takýchto veciach najlepšiu pozíciu. My ale máme aspoň v jednom prvenstvo, že najviac do všetkého „picháme“, ale akceptovateľnosť je podľa počtu členov. Teraz toto za pár dní nevyriešime a ostáva nám iba spolupráca všetkých odborových centrál a v prípade nátlakových aktivít čakáme „VAŠU“ podporu, ak nie tak „amen“!

   
 • No, vidím že to nemá kto vysvetliť, takže poďme na to! V správnej rade sú traja funkcionári OZŽ, s ktorými musí vedenie ŽSR prebrať všetko, čo sa týka ŽSR. O jednej z pripravovaných alternatív sme sa dozvedeli v piatok, keď to prišlo na stanice a nie sú to „oficiálne“ dokumenty, preto nemôžu byť zverejnené. Admin konal správne. Zatiaľ vieme iba to, že sa niečo deje a musíme sa pripraviť na všetko, teraz alebo nikdy!!! Od piatka sa nikto nechytá na telefon (asi si držia stoličky) a dostať sa ku tvorcom je tiež nemožné. Predseda OZŽ dňa 17.12.2010 vyzval OC ku spolupráci (už o tom čo príde vedel),ale zatiaľ jednali iba medzi sebou. Zajtra 13.1. je KV, večer budete mať aktuálne informácie na stránke a ja dokončím INFO. Chápem že ste nervózni, ale určité reakcie sú na zamyslenie!!!

   
 • Tak idem pekne po poradí
  pre efendiho : Chcel som rozpútať emócie
  A chcel som naštartovať tých ľudí, ktorí ešte majú nejaké gule aby sa prejavili.
  pre Dofo : to je to čo sa týka aj mňa ak by si chcel návštevnosť tejto stránky od začiatku jej existencie tak ti ich môžem poskytnúť.
  A pre všetkých : Ja osobne si myslím, že tie gule mám.
  A ešte sa pýtam, kto z vás niečo vôbec spravil pre svojich kolegov okrem toho, že sem občasne prispievajú a možno ani nie sú členovia

   
 • Ešte jedna horúca informacia : USA pre kauzu WIKILEAKS zrušia internet.– to je ono,to je ono –,

   
 • … pre admina na pravej stane tejto stránky je okno s názvom „Navstevnost“ ktorá služí na zisťovanie počtu návštev. Z týždeň ich bolo 650 ,včera asi 118 a dnes doteraz 100.Určite neboli zvedavý na Vianočný pozdrav z 21.12.2010 ,alebo na sociálny program ZSSK Cargo ,ale hľadali informácie k tomu o čom sa verejne hovorí. A základnou ideou tejto stránky je aj informovať včas a pravdivo. Alebo sa mýlim? P.S. a iba tak na diskusiu „zakázané zoznamy“ funkcia výpravca sa tam objavila toľkokrát že na to nestačia prsty oboch rúk. Donedávna v tejto funkcii bol proklamovaný podstav v desiatkach a v blízkej dobe má byť začatý kurz 19A. A to sa ťažko chápe!

   
 • Aha, Efendi!
  Ešte jeden to stihol, kým nás zmažú!
  Bohumile,Bohumile!Kurva se neříká!
  Fšetci vedia o prepúšťaní, len OAVD …!
  Tak a teraz to zmaž, Admin, je tam nespisovné slovo, a ešte aj chyba pravopisná!!!

   
 • viete aký je rozdiel medzi Čínou a Slovenskom ? No žiadný ,oni majú superrýchle vlaky,cenzuru a zakázané mesto a aj u nás máme vlaky , cenzuru a zakázane zoznamy.A bonusom v Číne je že za slobodu názoru ich zatvárajú. P.S. A pozdravujem priateľov a sympatizantov vedenia a SR ŽSR.

   
 • Pán Predseda rady OAVD ,ak treba sťahovať takéto témy ,tak sa zamysli, nad tým čo si urobil. To sú veci,ktoré sa existenčne dotýkajú ľudí, ktorých Ty zastupuješ. Aspoň si myslím, že ako Predseda tejto OAVD Ti to prislúcha. Niektorý(možno vätšina) ani nevedia,čo sa okolo ních deje a Ty si dovolíš zmazať takéto informácie.

   
 • to myslíš vážne:
  bol to interný dokument ŽSR a preto som ho zo stránky stiahol?
  To kto Ti to nariadil stiahnuť, kto Ťa poveril(riadi), s kým si to konzultoval???
  Daj adresu koľko sa ruší miest na mojom pracovisku!!!
  Ja hľadám cestu a a a nič!!!
  Ja chcem a cestu hľadám: koľko dispečerov v Žiline padne, koľko výpravcov v Žst. XY zrušia?
  stiahneš aj tento môj príspevok?
  Máš adresy na všetky interné dokumenty ohľadom prepúšťania na ŽSR???
  Tak daj!!!
  Chcel som si zobrať úver, ale kým sa nedozviem čo so mnou plánujete tak váham.
  Ak by to bol nezmysel, výmysel(tieto zoznamy), tak prosím stiahni, ale toto je realita, na ktorej sa pracuje.
  Povedz na rovinu: meno ,priezvisko, dátum narodenia čo si sa dozvedel.
  Tak ako je to v zoznaname.
  My držať hubu nebudeme. Keď nás vedia nahradiť, odídeme. Ale keď sa chvália, že skvalitnia, zlepšia, ale zatiaľ nevedia ani kde zrušiť a čo to prinesie, tak to teda nie!!!
  P.S.: príspevky sa rušia kvôli hrubému slovníku, nie pravdivé.
  P.S.2: Ďakujem Efendimu za copy stránky!

   
 • Bol to interný dokument ŽSR a preto som ho zo stránky stiahol, ale myslím si, že každý kto chce si k nemu cestu nájde

   
 • Bol tam odkaz na túto stránku:
  http://files.uloziste.com/8c5daae1406020cd/